Wystawa BŁONIE MOJE MIASTO - FOTOGRAFIA RODZINNA, sobota - 29.02.2020

Muzeum Ziemi Błońskiej zaprasza na Sobotnie Spotkanie w Muzeum wokół wystawy BŁONIE MOJE MIASTO - FOTOGRAFIA RODZINNA

Pani dr Agnieszka Szurek adiunkt w Zakładzie Retoryki i Mediów Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizująca się w historii lokalnej, krytyce retorycznej, mediach cyfrowych, zaprezentuje informacje na temat fotografii rodzinnej. Dowiemy się m.in. Kto jest na fotografiach rodzinnych? Kiedy robi się fotografie rodzinne? Co się zmieniło od XIX wieku i wczesnych lat wieku XX? Jak ustawiamy się do zdjęcia rodzinnego? - Kto stoi z przodu, a kto z tyłu? Kto kogo dotyka? Fotele, kolumienki i inne „podpórki” Jakie jest tło zdjęć rodzinnych?

29 lutego (sobota) godz.16:00

Wystawa fotograficzna - plakat